БалканБалкан.Портал

Приведен претседателот на општина Улцињ поради партиски вработувања

Пет лица се приведени на сослушување, меѓу кои и претседателот на општината Улцињ, Љоро Нрекиќ, по налог на Основното државно обвинителство во градот, потврдиле извори за агенцијата Бета.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close