0_Магазин.ПорталЗанимливости

Приведен парижанец кој седум години го чувал трупот на својата мајка за да ја добива нејзината пензија

Еден 47-годишен маж со српско потекло бил уапсен во вторникот во Париз, откако се пријавил во полиција дека го сокривал трупот на својата мајка за да продолжи да ја добива нејзината пензија, јави дописникот на МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close