0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Приведен кумановец за издржување на затворска казна од 12 години

По добиена судска наредба од Основен суд Куманово полицајци од СВР Куманово денеска го лишиле од слобода Р.Р.(44) од Куманово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close