Дописници МКДОпштински вести

Приведен кумановец, баран за издржување затворска казна

Полициски службеници од кумановската полиција привеле лице барано за издржување на казна затвор, соопшти денеска МВР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close