0_Македонија.ПорталМКДХроникаХроника.Портал

Приведен криминалец баран со потерница

Полицијата вчера приведе 23-годишен скопјанец баран со потерница за издржување на затворска казна од три години за сторено кривично дело.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close