0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен криминалец баран со потерница за 20 години затвор

Полиција вечерва околу 19 часот го лиши од слобода А.А. (37) од село Мојанци, Скопско.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close