0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен крадец во Скопје, украденото ќе биде вратено на сопственикот

Крадец од Скопје на возраст од 31 година, денеска во 11 часот е приведен кратко време откако било пријавено дека на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје украл паричник од Д.Т.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close