ОпштествоХроника

Приведен крадец, украденото вратено на сопственикот

Полицијата денеска го лиши од слобода Р.Б.(64) од Скопје поради кривично дело „кражба“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close