ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен гевгеличанец, во неговиот дом пронајдена марихуана

Триесет и четиригодишен гевгеличанец е приведен денеска во 13:15 часот бидејќи во неговиот дом е пронајдена марихуана. Претресот е направен со судска наредба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close