0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен дилер од Тетово, пронајдена дрога

Тетовската полиција приведе едно лице од Тетово откако при претрес во неговиот дом пронашла пакувања со марихуана.

Back to top button
Close
Close