0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Приведен дилер од Охрид

Полициски службеници од СВР Охрид вчера околу 15:30 часот во Охрид го лишиле од слобода А.И.(45) од Охрид. При претрес во неговиот дом и помошни простории, извршен со судска наредба, биле пронајдени и одземени марихуана и други предмети.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close