ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен дилер од Охрид

Полицајци синоќа во 20:10 часот на улица „Бистрица“ во Охрид го лишиле од слобода Љ.Д.(45) од Охрид.

Back to top button
Close
Close