0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен дилер од кумановско

Како што соопшти МВР, при извршена контрола во патничко возило „форд фокус“, со кумановски регистарски ознаки, што тој го управувал, биле пронајдени и одземени прашкаста материја и марихуана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close