0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен дилер од Драчево, пронајдена дрога

Полицијата вчера попладне лиши од слобода 27-годишен скопјанец, откако при претрес во неговиот дом била пронајдена марихуана и дробилка со остатоци од марихуана.

Back to top button
Close
Close