ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен дилер на дрога од Гевгелија

Полициски службеници вчера привеле лице од Гевгелија, откако при пртрес на неговиот дом пронајдени и одземени се одредена количина дрога и оружје, соопшти денеска МВР.

Back to top button
Close
Close