ХроникаХроника.Портал

Приведен албански државјанин за нелегален премин на државната граница

Во текот на вчерашниот ден приведено е едно лице од Република Албанија поради нелегален преми на државната граница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close