ОпштествоХроникаХроника.Портал

Приведен 37-годишен скопјанец баран со потерница

Полициски службеници од Секторот за меѓународна полициска соработка - Отсек потрага денеска во 14.10 часот на ул.„Ордан Чопела" во Скопје го лишиле од слобода 37-годишниот скопјанец М.Р. врз основа на судска наредба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close