0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Притвор за разбојништво во казино во Богданци

Основното јавно обвинителство Гевгелија поведе постапка против едно лице од село Стојаково, општина Богданци за кривично дело – Разбојништво.

Back to top button
Close
Close