0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderShoqëriVideo deklaratë

Pritet pajtueshmëri që vaksinat e “Fajzer” të arrijnë nga Serbia

Kryeministri Zoran Zaev deklaroi se ka kontaktuar sot me kryeministren serbe Ana Bërbaniq dhe i ka bërë edhe një kërkesë të dytë "Fajzer" Nju-Jork për pajtueshmërinë që të  eksportohen nga Serbia vaksinat që i janë dhënë, ndërsa edhe Qeveria, tha intervenon përmes Ministrisë së Shëndetësisë dhe beson se do të miratohet.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close