0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Пристигнаа уште 12 870 дози вакцини „Фајзер“ од редовната пратка

Нови 12 870 дози вакцини „Фајзер“ пристигнаа денеска во земјава од редовната пратка што ја добиваме секој понеделник.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close