Дописници МКДОпштински вести

Припадниците на СВР Куманово даруваа крв

Припадниците на Секторот за внатрешни работи Куманово, денеска даруваа крв на редовната крводарителска акција која се одржа во просторите на Центарот за култура „Трајко Прокопиев“ согласно протоколите

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close