0_Магазин.ПорталЗанимливости

Принцот Хари првата слика од новородената ќерка ја споделил со Кејт Мидлтон

Нејзиното име, инаку е спој од прекарот на кралицата Елизабета Втора и името на мајката на принцот Хари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close