0_Магазин.ПорталПатувања

Принцот Хари и Меган Маркл си најдоа ново омилено место за појадок

Тие поминуваат покрај угостителскиот објект кога одат по работа во големиот град.

Лос Анџелес, 7 септември 2020 (МИА) – Принцот Хари и Меган Маркл, се чини, си најдоа свое ново омилено место за закуска – околниот „Ин-ен-аут“ ресторан за брза храна.

Градот Санта Барбара во Калифорнија (САД), каде што тие сега живеат, се наоѓа на 90 минути возење од Лос Анџелес. Поминуваат покрај угостителскиот објект кога одат по работа во големиот град.

„Информации однатре“ говорат дека тие го дознале и „тајното мени“ што се однесува на посебна подготовка на пржените компирчиња.  си/сд/

Таг
Back to top button
Close
Close