Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Принцот Филип успешно опериран

Бекингемската палата соопшти дека британскиот принц Филип имал операција на срцето и следните неколку дена че остане во болница

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close