0_Магазин.ПорталЗанимливости

Принцезата Шарлин со месеци не е во Монако

Принцот од Монако, Алберт, по неколкумесечни гласини за наводни проблеми во бракот, проговори за неговата сопруга, принцезата Шарлин - „најтажната жена во светот“, како што ја нарекоа некои медиуми на денот на нивната венчавка. Шарлин со месеци е во родната Јужна Африка, а последен пат била видена во Монако во јануари годинава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close