0_Магазин.ПорталSvet.SlajderЗанимливости

Принц Хари и Меган Меркл станаа родители по вторпат

Принц Хари и неговата сопруга Меган Меркл станаа родители по вторпат. Новиот член на семејството е малата Лилибет Дајана Маунтбатон-Виндзор.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close