ХроникаХроника.Портал

Прилепчанец почина откако возилото излетало од коловозот

Шеесет и шестгодишен прилепчанец почина денеска откако возилото со кое управувал излетало од коловозот на автопатот Велес - Скопје. Од МВР информираат дека сопатничката се здобила со повреди.

Back to top button
Close
Close