0_Македонија.Портал0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпорт

Прием за олимпиецот Нуров во Македонската куќа на спортот

Директорот на Агенцијата за млади и спорт (АМС), Наумче Мојсовски, денеска организираше прием за македонскиот борач Магомедгаджи Нуров по повод обезбедената олимписка норма за Игрите во Токио.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close