0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Пријавување на конкурсите за студентски стипендии до 30 ноември, МОН препорачува електронско аплицирање

Министерството за образование и наука потсетува дека во тек е аплицирањето за стекнување на правото на студентска стипендија во академската 2020/2021 година, кое трае заклучно со 30 ноември.

Back to top button
Close
Close