0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталГраѓански секторПолитика

Презентација на Вториот национален извештај за перформансите и реформите на правосудството

Презентација на  Вториот национален извештај од Матрицата за мерење на перформансите и реформите на правосудството ќе се одржи денеска во Скопје во организација на Центарот за правни истражувања и анализи (ЦПИА).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close