0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Презентација на МКарта – проект на МНР од областа на дијаспората

Министерот за надворешни работи Бујар Османи, денеска во просториите на Министерството за надворешни работи ќе го претстави проектот МКарта.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close