Biznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономијаЛинк во живо

Презентација на ФИТР за доделување финансиски средства преку иновациски ваучери (во живо)

Презентација на резултатите од Јавниот повик за доделување на финансиски средства преку иновациски ваучери.

Back to top button
Close
Close