БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Претставување на новиот Гео портал на НИПП

Онлајн денеска ќе биде претставен новиот Гео портал на Националната инфраструктура за просторни податоци..

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close