Svet.SlajderСветСвет.Портал

Претставничкиот дом на САД ја отстрани конгресменката Грин од неколку одбори по серија нејзини контроверзни изјави

Ова е невообичаен чекор затоа што е вообичаено пратеничките групи да го регулираат составот на комисиите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close