Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Претставата „Орестија 1/4“ на дигиталниот фестивал „Democracy 2.0“

Во рамки на дигиталниот фестивал „Democracy 2.0“ кој почнува денеска, првпат на исто место ќе бидат прикажани сите четири делови на претставата „Орестија 1/4“, придружени со разговори и презентации на членови од креативните тимови од Скопје, Минхен, Лондон и Грац.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close