Svet.SlajderСвет

Претседателски избори во Сирија на 26 мај

Претседателските избори во Сирија ќе се одржат на 26 мај, изјави претседателот на Националното собрание на таа земја Хамуда Сабаг, пренесува ТАСС.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close