0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Претседателот на Собранието, Џафери се сретна со чешкиот министер за одбрана Метнар

Претседателот на Собранието, Талат Џафери денеска се сретна со министерот за одбрана на Чешката Република, Лубомир Метнар.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close