0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Претрес во Дебарско, приведени три лица

Полицајци од Одделот за криминалистичка полиција – Сектор за недозволена трговија со дрога, оружје и опасни материи заедно со полицајци од ОВР Дебар и ОВР Струга вчера извршиле претрес во објект во с.Селокуќи, сопственост на А.М.(44) од Дебар.

Back to top button
Close
Close