0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Presidentja e Gjeorgjisë Sallome Zurabishvili për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut

Presidentja e Gjeorgjisë, Sallome Zurabishvili, sot dhe nesër do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Nikoqir i saj është presidenti Stevo Pendarovski, i cili do ta presë Zurabushvilin para Vilës Vodno në një ceremoni zyrtare me nderime më të larta shtetërore dhe ushtarake. 

Back to top button
Close
Close