0_Maqedoni.PortalPolitikë

Presidenti Pendarovski i pranoi letrat kredenciale të ambasadores së sapoemëruar të Rumanisë

Presidenti Stevo Pendarovski sot i pranoi letrat kredenciale të Adela Monika Aksinte, ambasadores së sapoemëruar të jashtëzakonshme dhe të autorizuar të Rumanisë në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Back to top button
Close
Close