BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Presidenti i Bullgarisë: Vijojnë muaj të vështirë dhe rezistencë e rritur nga forcat e status kuo-së

Në fjalimin e tij gjatë prezantimit të përbërjes së qeverisë së përkohshme të Bullgarisë, Presidenti Rumen Radev tha se megjithëse është teknik, kabineti që ai emëron ka ambicie për unitet demokratik.

Back to top button
Close
Close