BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Presidenti bullgar për vizitë pune në Greqi

Presidenti i Bullgarisë Rumen Radev sot do të qëndrojë për vizitë pune në Greqi, ku do të takohet me presidenten greke Katerina Sakelaropulu dhe me kryeministrin grek Kirjakos Micotakis, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina. 

Back to top button
Close
Close