0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Presidenti bullgar në afatin kushtetues do ta mbledh parlamentin e sapozgjedhur

– Presidenti bullgar Rumen Radev, do ta mbledhë Kuvendin e ri Kombëtar në afatin e paraparë në Kushtetutë dhe pasi Komisioni Qendror Zgjedhor do t’i publikojë emrat e deputetëve të zgjedhur në Gazetën Zyrtare, informon korrespondenti i MIA-s nga Sofja.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close