0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Presidentët e Rusisë dhe SHBA-së me deklaratë të përbashkët për stabilitetin strategjik

Rusia dhe SHBA-ja e konfirmojnë përkushtimin e tyre të parimit se asnjëherë nuk duhet të fillojë asnjë luftë bërthamore në botë. Kjo theksohet në deklaratën e përbashkët të presidentëve të Rusisë dhe SHBA-së, Vlladimir Putin dhe Xho Bajden për stabilitetin strategjik, të publikuar në ueb faqen e Kremlinit.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close