Фотосервис

Прес на Спасовски Филипче и Караџовски

Прес-конференција во Владата, на премиерот Оливер Спасовски министерот за здравство Венко Филипче и д-р Жарко Караџовски од Институтот за јавно здравје

Back to top button
Close
Close