0_Македонија.ПорталЕкономијаЛинк во живо

Прес-конференција во Владата за Интервентниот план за инвестиции 2021-2026 (во живо)

Прес-конференција на премиерот Зоран Заев и економскиот тим министри, за Интервентниот план за инвестиции 2021-2026.

Back to top button
Close
Close