0_Web_АктуелноЛинк во живоОпштински вестиСкопје

Прес-конференција на Шилегов, Темелковски и Шабани (во живо)

Прес-конференција на градоначалниците на Град Скопје и Кисела Вода, Петре Шилегов и Филип Темелковски, и директорот на ЈП Комунална хигиена, Абдусамед Шабани.

Скопје, 4 мај 2021 (МИА) – Прес-конференција на градоначалниците на Град Скопје и Кисела Вода, Петре Шилегов и Филип Темелковски, и директорот на ЈП Комунална хигиена, Абдусамед Шабани.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close