Фотосервис

Прес-конференција на шефовите на изборните штабови на Алијансата за Албанците и Алтернатива (Избори 2020)

Прес-конференција на шефовите на изборните штабови на Алијансата за Албанците и Алтернатива, Арбен Таравари и Беким Сали (Избори 2020)

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close