Политика

Прес-конференција на претседателот Пендаровски

Прес-конференција на претседателот Стево Пендаровски по седницата на Советот за безбедност.

Скопје, 15 мај 2020 (МИА) – Прес-конференција на претседателот Стево Пендаровски по седницата на Советот за безбедност.

Изјава на претседателот на државата Стево Пендаровски

Posted by MИА.mk on Петок, 15 мај 2020

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close