Некатегоризирано

Прес-конференција на претседателот на СДСМ, Зоран Заев (во живо)

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев на прес-конференција ќе ги презентира одлуките донесени на 26-от Конгрес на СДСМ, како и на првата седница на Централниот одбор на СДСМ, за избор на раководни органи и тела на партијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close